Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

beyazesyaÜsküdar Beyaz Eşya * Kombi * Klima * Televizyon Teknik Servisi  alanında Deneyimli Uzman Teknik Ekip ve profesyonel Mobil Servis kadromuzla , Üsküdarın Tüm Bölgelerine (Mahalle-Sokak ) Beyaz Eşya – Kombi – Klima  Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz.
Üsküdar Beyaz Eşya – Kombi – Klima Teknik Servisi Tecrübe`nin veKaliteli işçiliğin  buluştuğu tek adres olan Servis Merkezi Plus Senelerdir İstanbul İlini Merkez Edinip  mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.
Üsküdar Mobil Servis Ekipleri  , Müşteri memmuniyeti ,Yerinde Tamir hizmeti (Arızanın Durumu Ne olur İse Olsun ) Uygun fiyat ve yetkin ustalarımızla Sektörde  rakipsiz olan , Servis Merkezi Plus –  İstanbul Çağrı Merkezini (**444 60 82**) arayın tüm servis hizmetlerinizi %10 indirimli yapalım
Servis Merkezi Plus – Üsküdar Beyaz Eşya – Kombi – Klima Teknik Servisi Olarak Tamir – Bakım – Onarım  Yaptırdığınız Takdirde Servis Ücreti Alınmamaktadır. Parça   ve El Emeği-Ustalık Ücreti Alınmaktadır.
TSE belgeli Firmamız , haftanın 7 gün 24 saati Üsküdar Bölgesi İçin Teknik Servis Hizmet sunmaktayız.
Beyaz Eşya – Kombi – Klima Servisi Üsküdar Bölgesi olarak , Siz Değerli Müşterilerimize , Hızlı Servis – Evde – İşte Tamir Servis  Hizmet Sunmak İçin
(**444 60 82**) no lu Çağrı Yönetim Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.
Tüm Teknik Servis Hizmetlerimize , “+1 YIL ÜCRETSİZ MALZEME VE USTALIK GARANTİSİ” VERMEKTEYİZ .
Üsküdar Beyaz Eşya – Kombi – Klima Mobil Servisi – Servis talepleriniz için 7/24 Çağrı Yönetim Merkezi  (**444 60 82**) Numaralı Çağrı Yönetim Merkezimizi Arayıp Servis Talebinde Bulunabilirsiniz.
İstanbul`un En Başarılı Ve Günlük İş Bitirmede Sayılı teknik servislerinden  olan Servis Merkezi Plus  Çamaşır Makinesi Teknik servisi Buzdolabı Teknik Servisi Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Davlumbaz Teknik Servisi Ankastre Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Kombi Teknik Servisi ve Klima Teknik Servislerinde yüksek kaliteli işçilik  ve % 100 müşteri memnuniyetini benimseyen , yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.
Ayrıca Üsküdar Beyaz Eşya – Kombi – Klima Mobil Servis Ekiplerinde Kapıda Kredi Kartıyla Ödeme İmkanından da faydalanabilirsiniz.
Üsküdar Beyaz Esya – Kombi – Klima Mobil Servisleri Ve  Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil , aynı zamanda Eğitimli-Tecrübeli Müşteri Temsilcileri ile Sorunlarınıza Çağrınız Süresince Yardımcı Olmaya çalışmakta – Müşterilerin el yatkınlığına ve İş Yapabilirliğine göre Telefon İle Arıza Çözüm Önerilerini Paylaşmaktadır.
Üsküdar Beyaz Eşya Teknik Personelimiz İşinde Uzmandır. Yeni Gelişen Teknoloji Ve Cihazlar Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personel Ekiplerimiz Cihazlarınızı Aynı Arızayı Tekrarlatmayacak Şekilde Onarır ve  1 Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Senelerdir Garanti Güvencesi ile Çalıştığımızdan dolayı  Tüketicilerimizin Sayısı 100.000 i Aşmıştır. Tüm Teknik Personellerimiz Servis Hizmeti Vermeden Cihazınız ve Arızası Hakkında Yeterli Bilgiyi öğrenirler ve Müşteri Ziyaretine Tam Donanımlı bir şekilde giderler. Bu Yüzdendir ki Günlük İş Bitirmede Sayılı Firmalardanız .
Üsküdar Mobil Servis Beyaz Esya Teknik Servisinde yüksek kalite ve %100 Müşteri memnuniyetini benimseyen ,yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.Servis Merkezi Plus – Beyaz Eşya – Kombi – Klima Servisi Geniş Servis Ağımız, Gezici Servislerimiz ve Çağrı Yönetim Merkezlerimiz Sayesinde, İstanbulun Tüm İlçelerinde Servis Hizmeti Vermekteyiz. Tamir-Onarım ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerilerden , “SERVİS ÜCRETİ”  Tamamlanan , Yapılan İşlem İle Ücretlendirilecektir.
—Servis Merkezi Plus – Beyaz Eşya – Kombi – Klima – T.V. Servis Hizmetleri Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça , Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım 1 yıl ÜCRETSİZ işçilik ve yedek parça garantisi . İsteyen müşterilerimize ,Klima – Kombi – beyaz eşyalarının , periyodik bakımlarını ve  zamanlarını biz hatırlatıyoruz. Aramak sizden,çözüm üretmek firmamızdan
Hizmet Verdiğimiz Markalar Aşağıdadır;
Vestel Servisi (Regal Servisi , Seg Servisi , Sharp Servisi)
Bosch Servisi ( Siemens Servisi , Profilo Servisi , )
Arçelik Servisi ( Altus Servisi , Beko Servisi )
 
Firmamız Yukarıda Belirtilen Markalar İçin Markalara Göre Özel Servis Hizmeti Vermektedir.

Hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum:

error: Content is protected !!