Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

MALTEPE SERVİSİ

beyazesyaMaltepe Beyaz Eşya – Kombi – Klima – T.V Teknik Servisi  sektorunde deneyimli ekip ve profesyonel kadrosu ile , Maltepe nin Butun bölge ve sokaklarina Beyaz Esya Kombi Ve Klima Teknik servis hizmeti vermektedir.
Atölyeye Almadan Yerinde Tamir Hizmeti Veriyoruz.
Tamir işleriniz Ne Olursa Olsun Bütün Tamir İşlerinizi Evde/İş Yerinizde Gözlerinizin Önünde Yapıyoruz Ve Akıllarda Şüphe Bırakmadan Arızanızı Çözüyor- Testini Yapıyor Ve Teslimatını Gerçekleştiriyoruz.
Maltepe Beyaz Esya Teknik servisi Tecrübenin isciligin ve kalitenin buluştuğu nadir servislerden birisi  olan Servis Merkezi Plus – Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi Senelerdir Turkiye/İstanbul merkezli çalışmakta olup Mobil Teknik Servis – Gezici Servis Araçları ile satis sonrasinda müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.
Maltepe servisi , Müşteri memmuniyeti ile birlikte Uygun fiyat ve tecrubeli ustalarımızla alanında rakipsiz olan , Servis Merkezi Plus Beyaz EŞya Servi Turkiye/İstanbul Çağrı Merkezini (444 6 082) Bu aya ozel olarak arayın tüm servis bakim onarim hizmetlerinizi %10 indirimli yapalım.
Beyaz Eşya Servisi  olarak tamir veya bakım onarim yaptırdığınız takdirde Eve servis ücreti alınma maktadır. Parca ve işcilik(el emegi) ücreti alınmaktadır.
Beyaz Eşya Servisi Maltepe olarak , Siz Değerli Müşterilerimize , iscilikte Yüksek Kaliteli Hizmet SunmakSunmak ve tum tamir islerinizi yerinde yapmak İçin
(444 6 082) nolu Musteri Temsilcileri Çağrı Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.
Tum tamir Hizmetlerimize , +1 YIL ÜCRETSİZ , işçilik(el emegi ) ve yedek parça(malzeme) GARANTİSİ VERMEKTEYİZ .
Maltepe Beyaz Esya Servisi talepleriniz için (444 6 082) numaralı Musteri Temsilcisini  arayıp bize ulaşabilirsiniz.
İstanbulnın en iyi teknik servisilerinden olan Firmamiz Beyaz Eşya Servisleri , Çamaşır Makinesi servisi, Buzdolabı servisi , Ankastre Bulasik Makinasi Servisi , Bulaşık Makinesi servisi  , Kombi servisi ve Klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnunlugunu benimseyen, yaşatan ve ilkeedinen tek adres olmuştur.
Maltepe Vestel – Maltepe Bosch – Maltepe Arcelik Beyaz Esya Servisleri İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, malte Vestel servisi,maltepe Bosch servisi,maltepe arcelik servisi TSE belgeli servis  hizmet noktaları ve güleryüzlühizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.
Maltepe Vestel Servisi , Maltepe Bosch Servisi,Maltepe Arcelik Servisi (444 6 082) numaralı Çağrı Yönetim merkezinden arayabilirsiniz. Ayrıca kapıdaKredi kartıyla ödeme imkanından dafaydalanabilirsiniz.
Maltepe Vestel Servisi , maltepe Bosch Servisi , Maltepe Arcelik Servisi Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servishizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksekkalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.
Firmamız Vestel – Bosch – Arçelik Markaları İçin Hizmet Vermektedir. Bu Markalar üzerinde Uzmanlaşılmıştır.
Maltepe Vestel Servisi – Maltepe Bosch Servisi – Maltepe Arçelik Servisi Personelimiz  İşinde il Kişilerdir. Özellikle  Gelişen Ve Gelişmekte olan Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Teknik Personelimiz Cihazlarınız Aynı Arızayı Bir Daha Tekrarlatmayacak Bir  Şekilde Onarılır ve +1 Yıl Bakım ve Malzeme Garantisi Verilir. Senelerdir Garanti Güvencesi ile Onarım İşlerinizi Yaptığımız  İçin Memnun Ve Güleryüzlü Müşterilerin  sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Teknik Personel , Servis Hizmeti Vermeden Önce arızalı olan Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Öğrenirler Parça Tedariği yapılmış Bir Şekilde Ziyaretlere Full Donanımlı bir Şekilde Giderler. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede Müşterileri Memnun Eden Sayılı Firmalardanız . Maltepe Vestel Servisi , Maltepe Arçelik Servisi , Maltepe Bosch Servisi yüksek Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini özümseyen, yaşatan ve ilke edinen Teknik Personel Sayesinde Memnun Müşterilerin Sayısı Hızla Artmaktadır.Beyaz Eşya – Kombi – Klima Teknik Servisimizde  Geniş Servis Ağımız, Gezici Mobil Teknik Servis Araçlarımız ve 7/24 Çağrı Merkezimiz Sayesinde, İstanbulun Tüm İlçelerinede Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz.
Servis Merkezi Plus – Beyaz Eşya – Kombi – Klima Servis Hizmetleri Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça ,Uygun fiyat , Zamanlanmış Periyodik Bakım +1 yıl ÜCRETSİZ işçilik ve yedek parça Garantisi.
İsteyen müşterilerimize ,Beyaz Eşya – Kombi – Klima Cihalarının periyodik bakım zamanlarını biz hatırlatıyoruz.
Aramak Sizden Çözüm Üretmek Bizden.
Servis Merkezi Plus
Maltepe Beyaz Eşya – Kombi – Klima Teknik Servis Hizmetleri
Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar ,
Maltepe Vestel Servisi (Maltepe Regal Servisi , Maltepe Sharp Servisi)
Maltepe Bosch Servisi
Maltepe Arçelik Servisi (Maltepe Altus ServisiMaltepe Beko Servisi)

Hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum:

error: Content is protected !!