Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

beyazesyaKadıköy Beyaz Eşya Kombi – Klima Teknik Servisi  alanında Uzman Ve Marka İçin deneyimli ekip ve profesyonel kadro ile , Kadıköy ün bütün bölge ve semtlerine Beyaz Eşya – Kombi  Ve Klima teknik servis hizmeti vermekteyiz.
Kadıköy Teknik Servisi Tecrübenin ve Kalitenin Buluştuğu Tek Adres Olan Servis Merkezi Plus – Beyaz Eşya – Kombi – Klima Sektöründe  Yıllardır Kadıköy Merkezli Çalışmakta olup Mobil Servis Araçları ile  Gezici Servis Sistemiyle Müşterilerine Daima Hızlı ve Yerinde  Hizmet Sağlamaktadır.
Teknik Servisimiz  , Müşteri memmuniyeti ,Tüm Tamir İşlerini Yerinde Yaparak atölyeye almadan tamir ederiz.
Tecrübeli Personeller ile alanında rakipsiz olan , Beyaz Eşya Servisimizi İstanbul Merkezli Çağrı Merkezini – Müşteri Hizmetleri (-444 60 82-) arayın  %10 indirimli tamir hizmetimizden sizde yararlanın.
Servisimizi Tercih Ettiğiniz takdirde Tamir İşlemlerinden Servis Ücreti Alınmamaktadır. Malzeme Ve El Emeği  ücreti talep Edilmektedir .
TSE belgeli Teknik Servis –  Servis Hizmet Noktamızla, haftanın 7 gün 24 saati Müşteri Temsilcilerimiz ile Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.
Teknik Servis Olarak Kadıköy Bölgesi için, Siz Değerli Beyaz Eşya – Kombi – Klima Kullanıcılarının Memnuniyet Sürecini Uzatmak için 7/24  Müşteri Temsilcilerimiz Sorunlarınızı Dinliyor, Anlık Çözümler Üretmeye Çalışıyor, Çözülemeyen Sorunlar İçin İse Derhal Tarafınıza Servis Yönlendirmesinde bulunuyoruz.
Yüksek Kaliteli Hizmet Sunmak İçin
(-444 60 82-) nolu Çağrı Yönetim Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.
Servis Hizmeti Aldığınız An İtibari ile , +1 YIL ÜCRETSİZ  Yedek parça Ve El Emeği  GARANTİSİ VERMEKTEYİZ .
Kadıköy Beyaz Eşya -Kombi Ve Klima Teknik Servisi talepleriniz için (-444 60 82-) numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.
İstanbul`un en iyi teknik servislerin den birisi  olan firmamız Çamaşır Makinesi Tamir – Servisi , Kurutma Makinası Tamir – Servisi , Buzdolabı Tamir – Servisi , Bulaşık Makinesi Tamir – Servisi , Davlumbaz Tamir – ServisiAnkastre Bulaşık Makinesi Tamir – Servisi , Kombi Tamir – Servisi ve Klima Tamir – Montaj – Servislerinde Müşteriler Nezdinde Tercih Edilen Tüm Servis Hizmetini Gözler Önünde Yapan Ve Akıllarda Şüphe Bırakmadan Tamir Hizmetini Veren Firma Olma Özelliğini Sürdürmektedir.
Servis Merkezi Plus  – Beyaz Eşya Servisleri İstanbul Geneline Haftanın 7 günü Donanımlı Mobil Servis Araçları İle Uzman Teknik servis personeli , TSE Belgeli Servis  Hizmet Noktaları ve Güler yüzlü Hizmet Anlayışı ile sizlere bir telefon kadar yakınız.
Kadıköy BeyazEsya Servisimizi  (-444 60 82-) numaralı Çağrı Yönetim merkezimiz aracılığı ile arayabilirsiniz. Ayrıca Tüm Bankalar için Kredi Kartıyla Ödeme İmkanından da Faydalanabilirsiniz.
Servis Merkezi Plus – Teknik Servis Çağrınız Ve Tamir Süresince de  Çağrı Yönetim Merkezimiz ile  sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile Servis Sürecinin takibini ve yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.
Tüm Teknik Personellerimiz Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime – Sertifikasyon sürecine Tabi Tutulmaktadır. Uzman Teknik Personellerimiz Cihazlarınızı Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarırlar ve 1 Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Yıllarca Garanti Güvencesi ile Tamir İşi yaptığımız İçin Memnun Kalmış Tüketicilerimizin Sayısı 100.000 i Aşmıştır. Tüm Teknik Çalışanlarımız Servis Hizmetini Vermeden Önce Cihaz ile ilgili Tüm Arıza Hakkında Bilinmesi Gereken Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Mobil Araçlar ile Eksiksiz Olarak Giderler.
Bu Yüzden Kadıköy Bölgesinde Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız.
Servis Merkezi Plus BeyazEsya Servisi Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça , Ekonomik fiyatlar , -Periyodik Bakım +1 yıl ÜCRETSİZ İşçilik ve Yedek Parça Garantisi.
İsteyen müşterilerimize , Kombi ve Beyaz Eşyalarının Periyodik Bakım Zamanlarını Biz Hatırlatıyoruz. Aramak sizden , Çözüm Üretmek Bizden.
Hizmet Verdiğimiz Markalar; 3 Markanın Servis Hizmeti Verilmektedir.
Kadıköy Bölgesi İçin ;
Vestel Servisi (Regal Servisi – Sharp Servisi)
Bosch Servisi (Siemens Servisi – Profilo Servisi)
Arçelik Servisi (Altus Servisi – Beko Servisi )

[…]  KADIKÖY […]

[…] Kadıköy Arçelik Teknik Servisi  alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla , Kadıköy tüm bölge ve semtlerine Arçelik teknik servis hizmeti vermekteyiz. […]

Betül Aydın

01 Mayıs 2017 - 04:11:13

Bulaşık makinası temizliği için tavsiyeleriniz işe yaradı.sirke ve limon hem dogal hemde işe yarıyor.

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum:

error: Content is protected !!