Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

yazarYazar: admin | tarihTarih: 29 Ekim 2014 / 9:42

Regal Ürünlerinizin, Montaj - Tamir ve Bakım işlerinde Tecrübeli teknik ekibimiz sizlere çözüm üretiyor. En iyi şekilde, En Uygun Fiyatlarla çağdaş, kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlıyor.

Ürünlerinizin, Montaj – Tamir ve Bakım işlerinde Tecrübeli teknik ekibimiz sizlere çözüm üretiyor. En iyi şekilde, En Uygun Fiyatlarla çağdaş, kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlıyor.


Regal Gezici Servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, Tam donanımlı araçlar sayesinde kusursuz hizmet sağlıyor.

Gezici Servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, Tam donanımlı araçlar sayesinde kusursuz hizmet sağlıyor.


Firmamız Yedek parça ve İşçilikte, siz değerli Müşterilerimize 1 yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor

Firmamız Yedek parça ve İşçilikte, siz değerli Müşterilerimize 1 yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor


 
 
 
                                                                                                                           Çayırova Teknik Servisi – 444 60 82

Çayırova Teknik Servisi olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyet ve yerinde iş bitirme anlayışı ile çalışan servisimiz Çayırova Bölgesine Mobil servis hizmeti sunmaktadır.Mobil Servis Kapsamında Mobil Servis Araçlarımız ve Ekiplerimiz İle Günlük İş Bitirmede olukça İddaalıyız. Hizmet Verdiğimiz Markalar arasında ;

Vestel ( Regal – Seg – Finlux – Nexon – ) – Arçelik ( Altus – Grundig – Beko – Blomberg  ) – Bosch  ( Siemens – Profilo – Gaggenau  )  Ariston  – Samsung Cihazları Bulunmaktadır.

Siz Değerli Cihaz Kullanıcların Satış Sonrası Garantisi Biten Tüm Cihazlarınız İçin Arıza Onarım işlemlerinizi Gönül rahatlığı İle Yaptırabilirsiniz. En Önemlisi de Bütün İşlemlerin Yerinde Çözülüyor olmasıdır. Arızası Büyük olan cihazların Veya Gizli arıza olarak nitelendirilen sorunların teşhisi için mecburi olarak atölyeye alınması gereken sorunlar var ise de müşteriye bunun bilgilendirmesi yapılır.
 
7/24 Çağrı Merkezimiz Ve Uzman Kadromuz İle Siz değerli müşterilerimize Hizmet Sunmak İçin Her Daim Hazırız.
 
Sorun Sizden Çözüm Üretmesi Bizden…
Hizmet Sunduğumuz Markalar ;

Vestel ( Regal – Seg – Finlux – Nexon – ) – Arçelik ( Altus – Grundig – Beko – Blomberg  ) – Bosch  ( Siemens – Profilo – Gaggenau  )  Ariston  – Samsung – Vaillant – Baymak – Demirdöküm – Buderus – Viessman – Alarko – Ferroli

 
Servis Mekezi PLus
Beyaz Eşya – Kombi – Klima Servis Hizmetleri
Gebze – Kocaeli – İstanbul
Beyaz Eşya – Kombi – Klima Servis Hizmetleri
 

yazarYazar: admin | tarihTarih: 29 Ekim 2014 / 9:23

Merkezi Servis Yönetim  – Arıza Talep-Bildirim Hizmetleri – 444 60 82

Darıca Regal Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Vestel Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Arçelik Servisi – Özel Teknik Servisi,Darıca Beko Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Bosch Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Siemens Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Profilo Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Baymak Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Vaillant Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Demirdöküm Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Viessman Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Buderus Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti,Darıca Altus Servisi – Özel Teknik Servis Hizmeti
 
Beyaz Eşya – Kombi – Klima Teknik Servis Hizmeti – Kocaeli/ Darıca
Kocaeli – Darıca   Servisleri Vestel -Bosch – Siemens – Arçelik – Beko-Profilo – Baymak – Demirdöküm – Viessman – Vaillant – ECA – Ariston – Altus – Regal Markaları İçin  gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için profesyonel adımlar atmaktadır.Teknik servis elemanlarımız tüm çalışmalarını titizlik ve kalite içersinde yürütmektedir
banner3_yeni
Merkez servisleri İstanbul Ve Kocaeli`nin  genelinde hizmet vermeye yıllardır devam etmektedir.İstanbul Ve Kocaeli  Servisi olan firmamız müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti vermek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmalarını sürdürmektedir.
banner2_yeni
Vestel -Bosch – Siemens – Arçelik – Beko-Profilo – Baymak – Demirdöküm – Viessman – Vaillant – ECA – Ariston – Altus – Regal Markalarının Özel Servis Kapsamında teknik hizmetini veren firmamız tüketicilerimiz için en hızlı ve uygun fiyatlı hizmet vermektedir.istanbul Ve Kocaeli Merkez servisi standartların üzerinde bir arıza giderme prosedürü uygulamaktadır ve İstanbul Ve Kocaelinin tüm ilçe ve semtlerine çözüm götürmektedir.
banner1_yeni
İstanbul – Kocaeli  Özel Teknik Servis 444 60 82
İstanbul;
Kartal,Maltepe,Pendik,Kadıköy,Sancaktepe,Sarıgazi,Ataşehir,Üsküdar,Ümraniye,Çekmeköy,Çengelköy,Beykoz,Tuzla
Kocaeli ;
Şekerpınar,Darıca,Gebze,Çayırova,Dilovası,Diliskelesi,Körfez,izmit ,Tavşancıl,Bayramoğlu
gibi önemli noktaların yanı sıra tüm ilçe ve semtlere hizmeti mevcuttur. Beyaz eşyalarınızı ve Klimalarınızın Onarım ve montaj işlemlerini teknik servis kanalımıza yaptırmanız saglıklı olacagının bilgisini vermekten memnuniyet duyarız Cihazlarınızın tüm bakım ve onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir ekipten almak istiyorsanız 444 60 82 numaralı telefonu arıyarak servis talebinde bulunabilirsiniz
Vestel Servisi -Bosch Servisi  – Siemens Servisi  – Arçelik Servisi  – Beko Servisi -Profilo Servisi  – Baymak Servisi  – Demirdöküm Servisi  – Viessman Servisi  – Vaillant Servisi  – ECA Servisi  – Ariston Servisi  – Altus Servisi  – Regal Servisi
Kaliteli Ve Professional

yazarYazar: admin | tarihTarih: 29 Ekim 2014 / 8:22

Regal Ürünlerinizin, Montaj - Tamir ve Bakım işlerinde Tecrübeli teknik ekibimiz sizlere çözüm üretiyor. En iyi şekilde, En Uygun Fiyatlarla çağdaş, kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlıyor.

Regal Ürünlerinizin, Montaj – Tamir ve Bakım işlerinde Tecrübeli teknik ekibimiz sizlere çözüm üretiyor. En iyi şekilde, En Uygun Fiyatlarla çağdaş, kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlıyor.


Regal Gezici Servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, Tam donanımlı araçlar sayesinde kusursuz hizmet sağlıyor.

Regal Gezici Servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, Tam donanımlı araçlar sayesinde kusursuz hizmet sağlıyor.


Firmamız Yedek parça ve İşçilikte, siz değerli Müşterilerimize 1 yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor

Firmamız Yedek parça ve İşçilikte, siz değerli Müşterilerimize 1 yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor


 
 
 
                                                                                                                     Gebze Vestel – Regal Teknik Servisi – 444 60 82

Kocaeli – Gebze  Bölgesi ve Mahallelerinde Regal Servis Hizmeti vermekteyiz. Vestei – Regal Markalı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Kombi, Klima,  gibi ürünlerinizin Montaj, Tamir ve Bakım hizmeti için,

444 60 82  numaralı çağrı merkezimizi arayarak istek talebinize cevap bulabilirsiniz.

Not: Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır. Servisimizin, Regal Firması ile herhangi bir Yetkili Servis anlaşması bulunmamaktadır. Garantili cihazlarınız için lütfen Regal Yetkili Servisi çağırınız. Firmamız Regal markasına ÖZEL SERVİS olarak hizmet vermektedir.

yazarYazar: admin | tarihTarih: 27 Ekim 2014 / 1:50

Nova Florida Kombi 444 60 82
 
 
 
 
 

Nova Florida Kombi Servisi İstanbul Anadolu - Avrupa Bölgesi Servis 444 60 82

Nova Florida Kombi Servisi
İstanbul Anadolu – Avrupa Bölgesi Servis
444 60 82


 
 
 
Nova Florida , ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz kombinizin durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir .  Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek  durumdaysa Nova Florida kombiniz  merkez servisimize getirilir. Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.
Nova Florida Kombi Bakımı
Cihazın verimliliğini arttırmak, yıpranan parçaların değişimi ve gelecekte ortaya çıkacak arızların önüne geçmek için bakım hizmeti önemli bir işlemdir. Her yıl belli aralıklarla sonbaharda yapılması gerekir.Uzun süre çalıştırılmayan cihaz elden geçirilmeden çalıştırılınca performansı ve kullanım ömrü olumsuz yönde etkilenir. Buda fazla yakıt harcamanıza ve kabarık faturalara maruz kalmanıza sebep olur. Piyasada uzmanlığı eğitim sertifikaları ile belgelenmemiş kişiler tarafından yapılan işlemler cihazda tamiri mümkün olmayan büyük arızalara ve patlama, gaz sızıntısı gibi ciddi olumsuzluklara neden olmaktadır. Uzman kadrosu ve deneyimli ekibi ile Nova Florida Kombi Servisi eylül-ekim ve nisan-mayıs aylarında olmak üzere yılda iki kez yenileme yapılmasını tavsiye ediyor.  En ucuz fiyatlarla kaliteli hizmet için bizi hemen arayın.
 
SERVİS MERKEZİ PLUS teknik servis hizmetleri müşteri hizmetleri hattını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.İstanbul Bölgesi  Kombi – Klima – Beyaz Eşya servisi olarak İstanbulun tüm semtlerine, NOVA FLORİDA KOMBİ  bakımı, kombi montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve servis garantisi altında yapmaktayız
NOVA FLORİA TEKNİK SERVİSİ  ÖZEL SERVİS KAPSAMOINDA HİZMET VERMEKTEDİR,
Istanbul merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren ve NOVAFLORİDA KOMBİ SERVİSİ, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.
Müşteri hizmetlerimizi 444 60 82  nolu telefonlardan arayıp servis talep kaydınızı bırakabilirsiniz. Size en  yakın  kombi servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman  teknisyenlerimiz nova florida  markalı kombinizin durumuna  göre, yerinde tamir ediyor. Eğer nova florida markalı  kombinizn herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek gibiyse merkezimize getirilir. kombi, tamir edildikten sonra tüm  testleri yapılıp adresinizde montajı yapılıp size teslim edilir.
NOVA FLORİDA SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ  HİZMETLER…

* Nova Florida kombinizin yerinin değiştirilmesi,
* Nova Florida  kombi bakımı,
* Nova Florida  kombi montajı,
* Nova Florida  kombi demontajı (sökümü),
* Nova Floria  kombi kanal temizliği,
* Nova Florida  kombinizin devreye alınması,
* Nova Florida  kombi arıza giderme,
* Nova Florida kombi kart tamiri,
* Nova Florida kombi esanjör tamiri,
* Nova Florida kombi yıllık bakımları,
* Nova Florida kombi ilaçlı sistem temizliği,
* Nova Florida kombi pompa tamiri,
* Nova Florida kombi yedek parça,
* Nova Florida kombi filtresini yenileme veya temizleme
* Nova Florida kombinin taşınması
* Nova Florida kombi elektronik kart tamiri
* Nova Florida  kombi orjinal yedek parça temini
* Nova Florida  kombi oda termostadı değişimi montajı

Kısaca Nova Florida kombinizin Bakımı Neden Gerekli ?

  • Sağlığınız için
  • Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için
  • Birçok hastalıktan korunmanız için
  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için
  • Baymak kombinizin  ömrünü uzatmak için
  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
  • Enerji tasarrufu sağlamak için

Kombi Servis Hizmeti Almak İçin Size Bir Telefon Kadar Yakınız
 
 

yazarYazar: admin | tarihTarih: 25 Ekim 2014 / 0:37

peteklerden hava alma_
 
 

yazarYazar: admin | tarihTarih: 25 Ekim 2014 / 0:25

 

Nova Florida Kombi Servisi İstanbul - Kocaeli Geneli Servis 444 60 82

Nova Florida Kombi Servisi
İstanbul Ve Kocaeli Geneli Servis
444 60 82


Nova Florida , ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz kombinizin durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir .  Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek  durumdaysa Nova Florida kombiniz  merkez servisimize getirilir. Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

yazarYazar: admin | tarihTarih: 20 Ekim 2014 / 8:00

Beyaz Eşya - Kombi - Klima Servisinümüzde pek çok insan kombi servislerinin hem çok pahalı olduklarını  hem de yeterince özenli olmadıklarını düşünmektedir. Bilindiği gibi işini iyi yapamayan bir servise ödediğiniz ücret paranızın çöpe gitmesi anlamına gelir. Siz de deneyimli ve de güvenilir bir kombi servisi ile tanışmak istiyorsanız Royal Kombi Servisi tam da aradığınız servis demektir. Artık deneyimsiz ve özensiz servislere boş yere para ödemekten kurtularak kombinizi güvenli ve deneyimli ellere teslim edebilirsiniz.
Royal kombi Servisi yıllardan beri deneyimli kadrosu ile müşterilerine ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Siz de Royal Kombi Servisi ile kombinizin her türlü sorununa ekonomik yoldan çözüm sağlayabilirsiniz.  Royal Kombi Servisi ile kombinizde oluşabilecek sorunları önceden ortadan kaldırabilir boş yere de fazla para ödemekten kurtulursunuz.
Royal kombi servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bunun için Royal kombi servisi yıllardan beri sunduğu hizmet kalitesi ile müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Siz de Royal kombi servisi ile tanışarak kaliteli ve güvenli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

yazarYazar: admin | tarihTarih: 12 Ekim 2014 / 8:14

Yoğuşmalı kazan teknikli yer tipi yoğuşmalı kombi
ecoCompact Yoğuşmalı Kazan Teknikli Yer Tipi Kombi Kullanma Kılavuzu

yazarYazar: admin | tarihTarih: 12 Ekim 2014 / 8:04
WordPress › Hata