Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

 

Gebze Beyaz Eşya – Kombi – Klima – Televizyon Teknik Servis  alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla , Gebze`nin tüm bölge ve semtlerine Beyaz Eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Gebze Beyaz Eşya Teknik servis Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu tek adres olan Servis Merkezi Plus  yıllardır Kocaeli merkezli çalışmakta olup mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.

Servis ,Müşteri memmuniyeti ,Uygun fiyat ve yetkin ustalarımızla alanında rakipsiz olan , Beyaz Esya Servis İstanbul Çağrı Merkezini (444 6 082) arayın tüm servis hizmetlerinizi %10 indirimli yapalım.

 

BeyazEsya Servis Gebze olarak tamir veya bakım yaptırdığınız takdirde servis ücreti alınmamaktadır. Malzeme ve işcilik ücreti alınmaktadır.

TSE belgeli servis hizmet noktamızla, haftanın 7 gün 24 saati teknik servishizmet sunmaktayız.
BeyazEsya Servisi Gebze olarak , Siz Değerli Müşterilerimize , Yüksek Kaliteli Hizmet Sunmak İçin
(444 6 082) nolu Çağrı Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.

Servis Hizmetlerimize , 1 YIL ÜCRETSİZ , işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ .
Tamir ve Parça Değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ FİYATA YANSITILMAKTADIR.

Gebze Beyaz Eşya Servisi talepleriniz için (444 6 082) numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Gebze`nin en iyi teknik servisi olan Servis Merkezi Plus , Çamaşır Makinesi servisi,Buzdolabı servisi , Bulaşık Makinesi servisi , Bulaşık makinesi servisi , Kombi servisi ve Klima servisi lerin de yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Gebze Beyaz Eşya Servisi haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis  hizmet noktaları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.
Gebze  Beyaz Eşya Servisini (444 6 082) numaralı Çağrı Yönetim merkezinden arayabilirsiniz. Ayrıca kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Gebze Beyaz Eşya Servisi Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Gebze Vestel Servisi          Gebze Arçelik Servisi          Gebze Bosch Servisi

Gebze Regal Servisi          Gebze Altus Servisi          Gebze Siemens Servisi

Gebze Sharp Servisi          Gebze Beko Servisi          Gebze Profilo Servisi

Gebze Beyaz Eşya Servis Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız. Gebze Beyaz Eşya Servisinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.BeyazEsya yüksek Geniş Servis Ağımız,Gezici Servisimiz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde, Gebze ve Darıcaya  Servis Hizmeti Vermekteyiz. Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ Yapılan İşlem İle Ücretlendirilecektir. BeyazEsya Servis Güvencesi İle Orijinal/Muadil Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım 1 yıl ÜCRETSİZ işçilik ve yedek parça garantisi.İsteyen müşterilerimize ,kombi ve beyaz eşyalarının ,periyodik bakım zamanlarını biz hatırlatıyoruz.aramak sizden çözüm üretmek bizden.

 

Hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: