Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

Regal Ürünlerinizin, Montaj - Tamir ve Bakım işlerinde Tecrübeli teknik ekibimiz sizlere çözüm üretiyor. En iyi şekilde, En Uygun Fiyatlarla çağdaş, kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlıyor.

Ürünlerinizin, Montaj – Tamir ve Bakım işlerinde Tecrübeli teknik ekibimiz sizlere çözüm üretiyor. En iyi şekilde, En Uygun Fiyatlarla çağdaş, kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlıyor.


Regal Gezici Servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, Tam donanımlı araçlar sayesinde kusursuz hizmet sağlıyor.

Gezici Servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, Tam donanımlı araçlar sayesinde kusursuz hizmet sağlıyor.


Firmamız Yedek parça ve İşçilikte, siz değerli Müşterilerimize 1 yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor

Firmamız Yedek parça ve İşçilikte, siz değerli Müşterilerimize 1 yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor


 
 
 
                                                                                                                           Çayırova Teknik Servisi – 444 60 82

Çayırova Teknik Servisi olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyet ve yerinde iş bitirme anlayışı ile çalışan servisimiz Çayırova Bölgesine Mobil servis hizmeti sunmaktadır.Mobil Servis Kapsamında Mobil Servis Araçlarımız ve Ekiplerimiz İle Günlük İş Bitirmede olukça İddaalıyız. Hizmet Verdiğimiz Markalar arasında ;

Vestel ( Regal – Seg – Finlux – Nexon – ) – Arçelik ( Altus – Grundig – Beko – Blomberg  ) – Bosch  ( Siemens – Profilo – Gaggenau  )  Ariston  – Samsung Cihazları Bulunmaktadır.

Siz Değerli Cihaz Kullanıcların Satış Sonrası Garantisi Biten Tüm Cihazlarınız İçin Arıza Onarım işlemlerinizi Gönül rahatlığı İle Yaptırabilirsiniz. En Önemlisi de Bütün İşlemlerin Yerinde Çözülüyor olmasıdır. Arızası Büyük olan cihazların Veya Gizli arıza olarak nitelendirilen sorunların teşhisi için mecburi olarak atölyeye alınması gereken sorunlar var ise de müşteriye bunun bilgilendirmesi yapılır.
 
7/24 Çağrı Merkezimiz Ve Uzman Kadromuz İle Siz değerli müşterilerimize Hizmet Sunmak İçin Her Daim Hazırız.
 
Sorun Sizden Çözüm Üretmesi Bizden…
Hizmet Sunduğumuz Markalar ;

Vestel ( Regal – Seg – Finlux – Nexon – ) – Arçelik ( Altus – Grundig – Beko – Blomberg  ) – Bosch  ( Siemens – Profilo – Gaggenau  )  Ariston  – Samsung – Vaillant – Baymak – Demirdöküm – Buderus – Viessman – Alarko – Ferroli

 
Servis Mekezi PLus
Beyaz Eşya – Kombi – Klima Servis Hizmetleri
Gebze – Kocaeli – İstanbul
Beyaz Eşya – Kombi – Klima Servis Hizmetleri
 

Hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: