Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

Buz Dolabı Teknik Servis Hizmeti – 444 60 82

Firmamız İstanbul  Geneline Hizmet Veren Beyaz Eşya – Kombi Ve Klima Servisidir. 10 yılı aşkın bir süredir sektörde faaliyet gösteren firmamız tüm sorunları yerinde gidermektedir. Donanımlı teknik servis araçlarımız ve profesyonel teknisyenlerimiz ile tüm buzdolabı arızalarını yerinde gideriyoruz. Kaliteli bir buzdolabı servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz servisimizi diledikleri zaman arayarak hizmet alabilirler.

Buzdolabım su akıtıyor…

Su akıtma problemleri için aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımız ile her zaman yanınızdayız. Bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Buzdolabınızla ilgili tüm sorunlar için bizi şimdi arayın.

Firmamız özel servis olarak hizmet verdiği için marka bağımsız tüm markaların modellerini tamir edebilmektedir. Buzdolabınız arızalandığında çöpe atmadan önce bizi arayarak tamiri hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Yeni nesil ekonomik buzdolapları bozulduğu için attığınız dolabın yerini asla tutmayacaktır.

buzdolabi-servisi-300x281Servisimiz tarafından tamir edilen buzdolapları işlemleri bittikten sonra teste tabi tutulurlar. Testin durumuna göre size bilgi verilir ve onar alınmadan herhangi bir müdahale yapılmaz. Teknisyenlerimizin hepsi işinin ehli kişilerdir ve tüm arızaların onarımını yerinde yapmaktadır. Kaliteli bir onarım hizmeti almak isteyen buzdolabı kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik sorunlar için bizi arayarak hizmet alabilirler.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik marka buzdolabı kullanıcıları özel teknik servis hizmeti almak için firmamızı arayabilirler. İstanbul Anadolu Yakasının en eski firmalarından biri olarak sizlerin yaşadığı tüm sorunlara aynı gün içinde ve yerinde kalıcı çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Arçelik buzdolabı servis hizmeti için bizi arayın.

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabı modellerinin tümü için aynı gün içinde ve yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile sizlere kaliteli ve 1 yıl garantili tamir hizmeti sunuyoruz.

General Electric Buzdolabı Servisi

General Electric marka buzdolabı kullanıcıları özel servis hizmeti almak için servisimizle irtibata geçebilir. Yıllardır buzdolabı servis hizmeti veren firmamız tüm modelleri yerinde tamir etmektedir.

Sharp Buzdolabı Servisi

Tüm Sharp buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Sharp kullanıcısı iseniz buzdolabınızın tüm sorunlarını bizimle paylaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Sizlere aynı gün içinde, yerinde ve 1 yıl garantili servis hizmeti veriyoruz.

Beko Buzdolabı Servisi

Ekonomik fiyatları ile ülkemizde en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Beko için tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. Buzdolabı sürekli çalışması gereken bir cihazdır. Bu yüzden arızalandığı zaman acilen servis hizmeti almanız lazım ve sorunu aynı gün içinde çözmeniz lazım. Bir çok servisin aksine yıllardır sadece buzdolabı tamiri yaptığımız için size profesyonel bir tamir hizmeti veriyoruz. Beko buzdolabınızın tüm teknik sorunları için bizi arayın.

Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens marka buzdolabı kullanıyor ve sorun yaşıyorsanız bizi arayarak acil buzdolabı servis hizmeti alabilirsiniz. Bölgenin en modern firmalarından biri olarak sizlere acil buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Bizi yaşadığınız tüm buzdolabı sorunları için şimdi arayın. 444 60 82 numaralı telefondan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bölgede yıllardır buzdolabı tamircisi olarak hizmet veren firmamız Siemens markasının tüm modellerinin yedek parçalarına sahip. Sorunsuz ve kaliteli bir buzdolabı tamir hizmeti için şimdi arayın.

Hiç yorum yapılmamış!
İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

YORUM YAP

İsim:
Email:
Site:
Yorum: