Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

yazarYazar: admin | tarihTarih: 23 Mayıs 2016 / 9:07

Darıca Baymak Servisi

Darıca Baymak Kombi Servisi – Darıca Baymak Klima Servisi

Darıca Baymak Servisi

Darıca Baymak Servisi

Darıca Baymak Kombi Servisi Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu tek adres olan Kocaeli Baymak Servisi yıllardır İstanbul merkezli çalışmakta olup mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.Darıca Baymak Servisi  alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla , Darıca tüm bölge ve semtlerine Baymak teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Servis ,Müşteri memmuniyeti ,Uygun fiyat ve yetkin ustalarımızla alanında rakipsiz olan , Baymak Servis Kocaeli Çağrı Merkezini (444 6 082) arayın tüm servis hizmetlerinizi %10 indirimli yapalım.

Baymak Servis Kocaeli olarak tamir veya bakım yaptırdığınız takdirde servis ücreti alınmamaktadır. Malzeme ve işcilik ücreti alınmaktadır.

Darıca Baymak kombi Servisi

Darıca Baymak kombi Servisi

TSE belgeli servis hizmet noktamızla, haftanın 7 gün 24 saati teknik servis hizmet sunmaktayız.
Baymak Servisi Darıca olarak , Siz Değerli Müşterilerimize , Yüksek Kaliteli Hizmet Sunmak İçin
(444 6 082) nolu Çağrı Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.

Servis Hizmetlerimize , 1 YIL ÜCRETSİZ , işçilik ve yedek parça GARANTİSİ VERMEKTEYİZ .
Tamir ve Parça Değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ FİYATA YANSITILMAKTADIR.

Darıca  Baymak Servisi talepleriniz için (444 6 082) numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Kocaelinin en iyi teknik servisi olan Baymak Servisleri , Baymak Kombi Cihazları , baymak klima Cihazları , Baymak Hidrafor , Baymak Brölör servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen, yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

Darıca Baymak Servisleri Kocaeli geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, TSE belgeli servis  hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.
Darıca Baymak Servisini (444 6 082) numaralı Çağrı Yönetim merkezinden arayabilirsiniz. Ayrıca kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Darıca Baymak Servis Çağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Darıca Baymak Servis Personelimiz İşinde Uzmandır ve Yeni Gelişen Teknoloji Hakkında Sürekli Eğitime Tabi Tutulmaktadır. Uzman Personelimiz Sayesinde Cihazlarınız Aynı Arızayı Tekrarlamayacak Şekilde Onarılır ve Bir Yıl Bakım ve Parça Garantisi Verilir. Yıllardır Garanti Güvencesi ile Çalıştığımız İçin Tüketicilerimizin Sayısı 10.000 i Aşmıştır. Tüm Çalışanlarımız Servis Hizmeti Vermeden Önce Cihaz ve Arıza Hakkında Yeterli Bilgiyi Kendine Nakleder ve Ziyarete Tam Donanımlı Olarak Gelir. Bu Yüzden Günlük İş Bitirmede ilk Sıradayız. Darıca Baymak Servisinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.Baymak yüksek Geniş Servis Ağımız,Gezici Servisimiz ve Çağrı Merkezlerimiz Sayesinde, Kocaeli ve Tüm İlçelerinde Servis Hizmeti Vermekteyiz. Tamir ve Bakım işlemi gerçekleştiren müşterilerimizden, SERVİS ÜCRETİ Yapılan İşlem İle Ücretlendirilecektir.Baymak Servis Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım 1 yıl ÜCRETSİZ işçilik ve yedek parça garantisi.İsteyen müşterilerimize ,kombi ve beyaz eşyalarının ,periyodik bakım zamanlarını biz hatırlatıyoruz.aramak sizden çözüm üretmek bizden.

 

Baymak Ürünleri :

Dolcevita , Falke , Lambert  Kombi – Klima  Ve Brolör ürünlerindede Hizmet Verilmektedir.

yazarYazar: admin | tarihTarih: 13 Mayıs 2016 / 1:52

Chiller Servis – Bakım – Kurulum – Satış

Chiller Servis – Bakım Hizmetleri

Chiller su soğutma grupları, hava soğutmalı chiller sistemleri , su soğutmalı chiller sistChiller Servisi 2 Servis Merkezi Plus - Anadolu Teknikemleri için Servis Merkezi Plus – Anadolu Teknik  olarak profesyonel servis ve bakım hizmeti vermekteyiz.Hastaneler,alışveriş merkezleri,plazalar,fabrikalar,gemiler ve diğer marina sistemleri,oteller ve su soğutma sisteminin gerekli duyulduğu kurumlar için kullanılırlar.

Chiller sistemleri için periyodik bakım anlaşması ,koruyucu ve proaktif bakım hizmetleri için profesyonel hizmet için iletişime geçebilirsiniz.

Chiller sistemleri için yedek parça,arıza onarımı,süpervizor danışmanlık hizmeti,chiller tesisatı,mühendislik hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

 Chiller Servisi - Servis Merkezi plus - Anadolu Teknik