Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

yazarYazar: admin | tarihTarih: 22 Aralık 2015 / 9:21

Kartal Bosch -Siemens – Profilo  Servis

Özel Teknik Servis- 0216 441 45 00

Not :Tüm Tamir işleriniz Atölyeye Alınmadan Evde Yapılmaktadır.

beyazesyaKartal Bosch Servis her zaman en kaliteli hizmeti sizlere sunmak için kendini geliştirmektedir. Servisimiz gerek tecrübesi gerek ise hızlı servis anlayışı ile müşterilerinin her zaman taktirini kazanmıştır. En dürüst ve güvenilir hizmetin tek adresi olmak için çalışmalarımızı sizin geri dönüşünüze göre şekillendiriyoruz, olumlu ve olumsuz tüm görüşleri değerlendirerek daima en kaliteli bosch servisi hizmetini size sunuyoruz. Teknik personelimiz ve 25 yıllık servis tecrübemiz ile ekonomik hizmetler sunmak için kendimiz geliştirmekteyiz. Kartal bosch servisi olarak en iyi reklamın sizlerin bizi tavsiye etmesi olduğunu biliyoruz bu yüzden her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Teknik servisimizde ilk amacımız kar etmekten çok temiz ve kaliteli işçilik sunarak sizlerin aklınızda kalmak.

7/24 Servis Hizmeti

Servisimiz siz değerli Kartal semti sakinlerine haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Bozulan bir cihazınız için bizi hangi gün olursa olsun, saat kaç olursa olsun arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizden veya GSM hattımızdan bize ulaşabilir bu sayede arıza kaydı bırakabilirsiniz veya her hangi bir teknik konuda telefonda destek alabilirsiniz.  Bosch markalı bir ürün bozulduğu zaman servis çağırsam acaba ne zaman gelir diye artık düşünmenize gerek yok istediğiniz saatte bizi arayarak hizmet almanız mümkün. Arıza kaydı bıraktıktan hemen sonra servisimiz size doğru yola çıkacaktır.

Gezici Acil Ekip

Gezici acil ekibimiz hafta içi hizmet vermektedir, servis yopunluğu esnasında veya çok acil durumlarda gezici acil ekibimizi arayarak en geç iki saat içinde bosch servisi hizmeti alabilirsiniz. Gezici acil ekiplerimiz Kartalın belli semtlerinde hazır halde beklerler çağrı merkezinden gelen arı kayıtlarına anında cevap verirler. Gezici acil ekibimiz hızlı servis hizmeti için her hangi bir ekstra ücret almaz, arıza fiyat listesine göre çalışır. Gezici acil ekiplerin yaptığı onarımların tümüne 2 yıl garanti verilmektedir.

Tecrübeli Personel

Kartal Bosch Kartal Siemens – Kartal Profilo servisinde çalışan tüm personelimiz bosch markalı beyaz eşyaların tümünde son derece tecrübelidir. Teknik servis personelimizi sürekli yeni çıkan cihazlar hakkında bilgi sahibi olmaları için seminerler düzenlemekteyiz, böylelikle yeni çıkan cihazlarda oluşan teknik arızları kısa zamanda tespit ederler ve arızayı yerinde yaparlar. Tüm personelimiz milli eğitim bakanlığının vermiş olduğu ustalık belgesi ve usta öğreticilik belgelerine sahiptirler. Servis personelimizi siz müşterilerimize göndermeden önce belirli bir süre beşeri ve teknik eğitime tabi tutarak, arıza giderme konusunda ve tüketici ile iletişim konusunda nasıl davranılması gerektiği bilgisini verir ve uygulamalı olarak gösteririz. Servis yetkilisi tarafından yeterli dereceye geldiğini tespit ettiğimiz personelimizi siz müşterilerimize yollarız.

2 Yıl Garantili Hizmet

Onarım veya tamirin kaliteli ve güvenli olmasının yanı sıra garantili olması da çok önemlidir.servisimizde yapılan her işleme garanti vermekteyiz. Onarımı yapılan beyaz eşyalara verdiğimiz garanti süresi 2 yıldır. Tamiri yapılan bir cihaz aynı arızadan dolayı tekrar geri dönüş yaparsa servisimiz o arızaya öncelik verir ve ücretsiz olarak cihazı arıza durumuna göre yerinde veya atölyemizde tekrar yapar. Tamiri yapılan bosch markalı cihaz için kartal bosch servisi tarafından size onarım sonrası garanti belgesi verilir. Bu belgede yapılan işin açıklaması, değişen parçalar, parçaların neden değiştiği ve fiyatları yazmaktadır. Garanti belgesinin bir kopyası servisimizde, asılı ise sizde kalır. Garanti belgelerinin kaybolmaması için servisimiz bu belgeleri dijital ortamda ayrıca saklanmaktadır. Siz garanti belgesini bulamasanız da servisimizin gerek yazılı gerek ise dijital arşivinde bir kopyası bulunur bu sayede cihazınızda daha önce yapılan işlemin ne olduğu anlaşılır.

Servis Bölgelerimiz

Kartal Bosch Kartal Siemens – Kartal Profilo olarak sadece Kartal’ ın sadece belirli bölgelerine değil tüm semtlerine ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. Kartal’ ın neresinde olursanız olun bizi arayabilirsiniz ve aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. Servisimiz sadece kartal bosch servisi hizmeti sunmaktadır ve diğer ana dolu yakası semtlerine hizmet vermemektedir. Servis bölgelerimiz aşağıdaki gibidir.

 • Atalar bosch servisi
 • Esentepe bosch servisi
 • Orhantepe bosch servisi
 • Soğanlık bosch servisi
 • Topselvi bosch servisi
 • Yakacık bosch servisi
 • Uğurmumcu bosch servisi
 • Cevizli bosch servisi

 

Orijinal Yedek Parça

Bosch markalı cihazlar her zaman emsallerine göre kaliteli olmuştur bu yüzden bosch ürünlerinin tamiri de kaliteli olmalıdır. Kaliteli onarımın en değişilmezi ise orijinal yedek parçadır. Arıza yapan bir buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinde kullanılacak yan sanayi parçaların cihazın ömrünü azaltması ve diğer arızalara da kapı açması mümkündür. Kartal bosch servisi olarak bosch beyaz eşyaların onarımlarında her zaman orijinal yedek parça kullanmaktayız bu sayede hem tamiri yapılan cihaz da uzun ömürlü çalışmakta hemde onarım daha ekonomik olmaktadır. Orijinal bir parçanın çalışma ve yıpranma süresi yan sanayi bir parçaya göre en az 10 kat daha fazladır. Yan sanayi parçaların ömrü kısa olmakla birlikte beraberinde getireceği diğer arızalar ise cihazınızı atmanıza neden olabilir. Bu yüzden tamiri yapılacak ürünün tamirini yaptırmadan önce teknik servise kullandığı parçanın orijinal olup olmadığını mutlaka sorun.

Servis Hizmetlerimiz

Servisimizde bosch markalı ürünlerin tümüne hizmet verilmektedir. Bosch beyaz eşya, kombi ve klima gibi ev tipi ürünler için çeşitli servis hizmetlerimiz bulunmaktadır, bunlardan bazıları aşağıda yazdığımız gibidir.

 • Bosch buzdolabı servisi
 • Bosch çamaşır makinesi servisi
 • Bosch bulaşık makinesi servisi
 • Bosch klima servisi
 • Bosch kombi servisi
 • Bosch klima bakımı
 • Bosch kombi bakımı
 • Bosch ufak ev aletleri bakımı
 • Bosch beyaz eşya aksesuarları
 • Yıllık ve periyodik genel bakımlar

Müşteri Memnuniyeti

Kartal bosch servisi daima ilk hedef olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerimizi hiçbir zaman para kazanma aracı olarak görmeyiz tüm müşterilerimiz servisimizin var olma sebebi ve iş ortağımızdır. Her müşterimize eşit şekilde davranırız ve hiçbir zaman fiyat ve işçilik konusunda değişiklik göstermeyiz. Müşterilerimizin tavsiyesi bizim en büyük reklamımız dır, bunun farında olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz her zaman sabit ilkelere dayanmaktadır. Dürüstlük, hızlı hizmet ve kaliteli onarım her zaman en temel ilkemizdir. Kartal bosch servisi hizmetini daha uzun süreler sürdürmek ve bunu müşterilerimiz ile beraber yapmak bizim en büyük vizyonumuzdur.

çamaşırbulaşıkbuzdolabı

yazarYazar: admin | tarihTarih: 8 Aralık 2015 / 15:37

1174741_540398509347775_1501585192_nVestel Klima Arıza Kodları

Vestel Klima Arıza Kodları

E1 – Display ve kart arası bağlantı hatası
E2 – İç Ünite Oda sensörü hatası
E3 – İç Ünite boru sensörü
E4 – İç Ünite fan hatası
E5 – Gaz kaçağı
E6 – Voltaj düşük Veya yüksek
E7 – Elektronik kart hafıza silinmiş
88 – Elektrik kesintisi sonrası 3 dakika korum
Vestel STV 42 Arıza Kodları
E1….. Basma hattında yüksek sıcaklık
E2….. Kompresör aşırı akım çekiyor..
E3……Faz hatası
E5….. Alçak basınç koruması  (Dış ünitede 301 no’lu soketi köprüle)
E6….. İç ünite buzlanma koruması…
Not : E1 aşırı gaz miktarı evaparatör kirlenmesi iç dış fan motorları bloke E2 kompresör uçları yanlış faz eksikliği E6 iç ünite evap kirli kullanım sıcaklığı düşük ortam aşırı soğuk olabilir.

Vestel s 28 ve s 45

E1…… Iç ünite sensörü
E2…… Otamatik panel kapağı açık veya kapanmamış
E5…… Evap sensörü
E6…… Kondanser sensörü

Vestel fs 42 İç Ünite

ff01……. İç ünite buz koruması
ff02……..Dış ünite hatası soğutmada
ff03……. Soğutmada yüksek sıcaklık koruması
ff04…… Yüksek sıcaklık koruması ısıtmada
ff05 ……Isıtmada dış ünite hatası
ff06…… Yüksek basınç koruması
ff07…… Oda sensörü ff08…… Iç ünite boru sensörü
ff09…… Dış ünite boru sensörü

Vestel Dış Ünite Kart Üzerindeki Ledlerin Yanıp Sönmelerine Göre

LED 5+1: ………. YANLIŞ FAZ
LED 5+4+1: …………. EKSİK FAZ
LED 3+1:……………. YÜKSEK BASINÇ KORUMASI
LED 5+3+1……….ALÇAK BASINÇ KORUMASI
LED 4+3+1………….AŞIRI ISINMA KORUMASI
LED 5+4+2+1………..AŞIRI YÜK KORUMASI
LED 3+2+1…………..DIŞ ÜNİTE BORU SENS.
LED 5+3+2+1………… BUZLANMA KORUMASI
LED 5+4+3+1………….DEFROST KORUMASI
LED 2+1………….. KOMP ISITICI AKTİF
LED 5+2+1…………. BYPASS VALFİ AKTİF
Vestel lcd ekranlı klima ekran yanıp sönerek hata kodunu gösterir… 
88…….. Elk kesinti koruması
e2……… İç ünite sensör
e3……… İç ünite boru sensör
e4………… İç ünite fan
e5…………Gaz kaçağı
e6…………. Voltaj düşük/yüksek
e7………… Elktronik kart hafıza silinmiş…

Vestel led display li klima 

Oparasyon ledi (1)
Timer ledi (2)
Fan ledi (3)
Turbo ledi (4)
Vestel Ledlerin yanıp sönmesi ile arıza kodu bulunur…. 
Led 2……… İç ünite sens.
Led 1+2……….İç ün. Boru sens.
Led 3……………İç ünite fan
Led 1+3………… Gaz kaçağı
Led 1+4………… Voltaj yüksek/alçak
Led 1+2+3+4……..elektronik kart hafızası silinmiş