Servisi

Arelik Servisi

Flash Player Kurunuz

yazarYazar: admin | tarihTarih: 6 Temmuz 2015 / 0:31

vestel Klima Servisi 444 60 82

VESTEL – REGAL KLİMA SERVİSİ

 Vestel – Regal  Klima Servisi size dört mevsim aynı havayı solumanıza yardımcı olur. Küresel ısınmanın olduğu şu günlerde doğaya az zarar veren atmosfere zehirli gaz yaymayan bir marka olarak karşımıza çıkar.Vestel – Regal Klima Servisi ise işinde büyük bir önem ve disiplinle çalışarak klimanız da oluşa bilecek her türlü arızalarda müşterilerimize yardımcı oluruz. Servisimiz klimanız da oluşmuş her türlü arızayı yaparak aynı gün içinde 1 yıllık garanti verir.

    Klimanızın her hangi bir nedenden dolayı arıza oluşursa ve içinizin rahatlığı için; mutlaka Servis Merkezi  Plus Servis Vestel – Regal Klima Hizmeti almalısınız… Arıza halinde  arayınız.

Klimada en önemli olan bir faktörde klimanın bakımıdır. Bakım yapılmazsa bir çok hastalığa davet çıkarır. Bu yüzden klimanın bakımı hayati önem arz eder. Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz hava solumamıza yardımcı olur. Bu yüzden bakım çok önemlidir…

Klimalarınızın her sorununda anında sunduğumuz hizmetle sizlerleyiz.

Ancak Vestel Klima Servis kapsamında, Servis Merkezi Plus Servis Merkezimiz müşterilerine kaliteli ve sağlıklı hizmet sunabilmek amacıyla 7-24 veya internet üzerinden servis imkanı sunar.

Personelimiz ise;

·         Vestel Regal Klima Arızası

·         Vestel – Regal Klima Montajı

·         Vestel – Regal  Klima Bakımı işinin ehli elemanlarıyla, temiz çalışmasıyla ve 12 yıllık tecrübesiyle siz saygı değer müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Buna ek olarak düzenli aralıklarla yaptığımız Vestel – Regal Bakım Kampanyalarıyla da müşterilerimizin klimalarına bakım sağlamaktayız. Bu bakım sonucunda da kalite ve sağlamlığı garanti etmekteyiz.

Her model ve markada oluşan arıza ve sorunlar halinde çağrı merkezimizi arayınız. Bize, 444 60 82  ile ulaşın; arızayı anında giderelim.
Vestel – Regal Klima Servisimiz müşteri memnuniyetini garanti eder, sadece sizi düşünür, tek taraflı düşünmez, klimanızda oluşacak her türlü arızalarda sizinledir ve şikayet halinde yasal olarak ya da iletişimsel bağlamda gereken işlemleri yapar.

Talep ve önerileriniz için   ile bize ulaşarak çağrı merkezimizle 7-24 bağlantıya geçebilir, dilek ve şikayetlerinizi aktarabilir ve sorularınıza cevaplar alabilirsiniz.

Vestel – Regal Klima müşteri memnuniyetini etkileyen faktörlere dikkat eder ve kendini geliştirir. Müşteri davranışları doğru anlayarak analiz eder ve yanıtlar verir.

Vestel Klima Servis Merkezi destekçiniz olarak sadece bir klima olmaktan çıkarak bir dosta dönüşür.

Vestel – Regal  Servis Merkezi, Dostunuz…

Vestel – Regal  Klima Servisi 7 gün 24 saat profesyonel çalışanlarıyla ve güler yüzlü ekibiyle siz müşterilerimizin klimalarıyla ilgili yaşadığı sorunlara çözüm bulmaya devam etmektedir.Bizlere klimalarınızla ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için  numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Vestel – Regal  Servisi Klima arızalarını çözme konusunda uzmanlaşmıştır. Ekibimiz profesyonel servis hizmeti sağlamaktadır.